Access Bar Uygulaması

Access Enerji Dönüştürme sistemi Amerika’da Gary Douglas tarafından 20 yıl önce geliştirilen dönüştürücü bir çalışmadır. Access bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirebilmemiz için, bizlere her an kullanabileceğimiz araçlar sunar.

Access’in hedefi bizleri, kendimizi değiştirerek hayatımızdaki dramaları, travmaları değiştirebilme olasılığını artıracak kadar yeterli bilinçte olabileceğimiz bir alana getirmektir. Access farklı bir hayatınız ve farklı bir realiteniz olabilmesi için size hayatınızda iyi gitmeyen şeyleri değiştirmenize yardımcı olacak hayatımızda daha çok berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam, bilinç yaratmak üzere tasarlanmış araçlar ve süreçler düzenidir.

 

Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç alamazsınız!

Access Consciousness® kurucusu Gary Douglas der ki “Hayatınızda her şeyi değiştirecek iki şey vardır…
Access Bars® ve seçim.”

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz?

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır.

Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır.

Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır! Hayatınızın olmasını istediğinizden hala ne kadar uzakta olduğunu mu fark ettiniz?

Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarf ederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (belki de birazına!) Access Bars® seansı almak veya öğrenmek, bunu gerçekleştirmenize ve çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir.

Access Bars®, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız.

En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.

Bar’ları Çalıştırmanın bazı Faydaları Nelerdir?

 1.  Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
 2. Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
 3.  Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
 4. Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
 5. Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
 6. Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.
 7.  Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
 8. Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.
 9.  Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.
 10. Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.
 11. Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
 12.  Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
 13. Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.
 14. Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.
 15. Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.
 16. Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.
 17. Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.
 18.  Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.
 19. Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.
 20. Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.
 21.  Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.
 22. Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar